Uczniowie

Klasa 0a
Wychowawca - mgr Katarzyna Guzowska

  1. Angowski Szymon
  2. Frel Dominika
  3. Krzywdzińska Agata
  4. Kubacka Zuzanna
  5. Laskowski Jakub
  6. Marcinkowska Agata
  7. Nadachewicz Szymon
  8. Skorska Lidia
  9. Stawska Kinga
  10. Synarska Julia
  11. Ziętarska Julia

Klasa 0b
Wychowawca - mgr Ilona Redmerska

  1. Beyger Witold
  2. Pawlikowska Nikola
  3. Pietrzak Izabella
  4. Sadakiewska Amelia
  5. Sztramkowska Marika
  6. Wiśniewska Lena
  7. Wiśniewski Marcel
  8. Zalewska Emilia

Klasa 1a
Wychowawca - mgr Kinga Sujkowska

  1. Bania Nadia
  2. Chilla Adrian
  3. Dąbrowska Jagoda
  4. Elzanowska Oliwia
  5. Gburczyk Joanna
  6. Górecka Dagmara
  7. Gryza Marta
  8. Jagielska Alicja
  9. Jenczewski Dawid
  10. Koepka Adam
  11. Krzykowska Julia
  12. Laskowska Katarzyna
  13. Laskowski Igor
  14. Lesińska Anna
  15. Marciniak Julia
  16. Marcinkowski Damian
  17. Neskie Igor
  18. Rumiński Konrad
  19. Ziętarska Blanka

Klasa 1b
Wychowawca - mgr Agnieszka Pycz-Pyczewska

  1. Angowska Oliwia
  2. Beyger Błażej
  3. Beyger Stanisław
  4. Bolewska Emilia
  5. Chmielewska Zofia
  6. Daszkowska Agata
  7. Grzemska Maja
  8. Jabłoński Kacper
  9. Knyszyńska Magdalena
  10. Kruczyński Bartosz
  11. Krysztofiak Maja
  12. Lesiński Krystian
  13. Lewandowska Zuzanna
  14. Matuszewski Hubert
  15. Nadachewicz Karolina
  16. Niejadlik Jakub
  17. Nowak Paweł
  18. Ochocka Paulina
  19. Olkowska Paulina
  20. Pietruszka Amelia
  21. Pniewska Marcelina
  22. Stawski Grzegorz
  23. Stawski Oskar
  24. Stefańska Maja
  25. Wilczewska Zuzanna

Klasa II
Wychowawca - mgr Edyta Elzanowska

  1. Boniecka Małgorzatra
  2. Chilla Karolina
  3. Dąbrowska Jagoda
  4. Dzikowska Julia
  5. Elzanowski Tomasz
  6. Grotkowski Szymon
  7. Gutowska Zuzanna
  8. Jaros Kinga
  9. Juszczak Zofia
  10. Krzykowski Kacper
  11. Krzywdziński Krzysztof
  12. Kwiatkowski Marcin
  13. Łukiewski Michał
  14. Mejger Robert
  15. Michalska Julia
  16. Nadachewicz Magdalena
  17. Nadachewicz Mateusz
  18. Popławka Paulina
  19. Stasiak Nikodem
  20. Sudrawski Kacper
  21. Sujkowska Klaudia
  22. Wojciechowski Bartosz
  23. Zieliński Jakub

Klasa III
Wychowawca - mgr Alicja Chylewska

  1. Angowska Marcelina
  2. Balińska Natalia
  3. Blumkowski Miłosz
  4. Boniecki Sylwester
  5. Chełmiński Damian
  6. Działdowska Zuzanna
  7. Gburczyk Paweł
  8. Górecki Konrad
  9. Gutowski Paweł
  10. Janicki Szymon
  11. Mejger Aneta
  12. Pawlikowska Klaudia
  13. Pietrzak Marcin
  14. Pniewska Dominika
  15. Romanowska Oliwia
  16. Trędewicz Dominika
  17. Ziółkowska Maja

Klasa IV
Wychowawca - mgr Katarzyna Mątowska

  1. Bach Józefina
  2. Beyger Małgorzata
  3. Beyger Marta
  4. Chełmińska Dorota
  5. Chmielewska Wiktoria
  6. Dobrosielska Agnieszka
  7. Elzanowska Julia
  8. Elzanowski Filip
  9. Gutowski Maciej
  10. Jarzębowski Paweł
  11. Jasiński Bartłomiej
  12. Jurkiewicz Martyna
  13. Kazaniecka Marta
  14. Ługiewicz Julia
  15. Mejger Klaudia
  16. Mejger Michał
  17. Misiek Jakub
  18. Myszkowska Malwina
  19. Nadachewicz Kamil
  20. Nowińska Agata
  21. Pokorowski Filip

Klasa V
Wychowawca - mgr Violetta Struczyńska

  1. Chełmiński Hubert
  2. Chojnacka Milena
  3. Fałkowska Julia
  4. Grzemski Adrian
  5. Gutmański Kamil
  6. Iwicka Julia
  7. Jenczewska Katarzyna
  8. Juszczak Aleksandra
  9. Kepka Estera
  10. Konczalska Emilia
  11. Kozakiewicz Anna
  12. Krzywdziński Kacper
  13. Kwaśnik Michał
  14. Lewandowska Martyna
  15. Marciniak Patryk
  16. Niejadlik Bartłomiej
  17. Nowak Paulina
  18. Olkowski Maciej
  19. Rzeźniczek Dominika
  20. Stawski Paweł
  21. Sujkowska Dominika
  22. Szczepaniak Kacper

Klasa VI
Wychowawca - mgr inż. Dariusz Jaskólski

  1. Angowska Julia
  2. Beyger Adrian
  3. Bolewska Natalia
  4. Burak Paweł
  5. Chłopecka Daria
  6. Foksińska Ewa
  7. Grotkowski Patryk
  8. Gutowska Karolina
  9. Gutowski Hubert
  10. Krysztofiak Michalina
  11. Kwaśnik Michał
  12. Kwiatkowski Radosław
  13. Laskowska Natalia
  14. Laskowska Nikola
  15. Laskowska Żaneta
  16. Laskowski Karol
  17. Myśliński Bartosz
  18. Myśliński Karol
  19. Nowińska Marta
  20. Nurkowski Radosław
  21. Olkowski Bartosz
  22. Piotrowski Patryk
  23. Pokorowska Weronika
  24. Popławski Dominik
  25. Stefaniak Mateusz
  26. Stefański Filip
  27. Stefański Patryk
  28. Śliwiński Mariusz